Polecane strony

www.pompyprzemyslowe.pl
Pompy przemysłowe All-Pumps Pompy przemysłowe All-Pumps
All-Pumps jest firmą dostarczającą pompy przemysłowe wszystkich typów - między innymi pompy membranowe, krzywkowe, śrubowe, magnetyczne, zębate, perystaltyczne, dozujące i wirowe. Dostarczamy urządzenie renomowanych producentów - All-Flo, Tuthill, Novarotors, Wright Pump, CP-Pumpen i innych.
www.pompymembranowe.pl
Pompy membranowe All-Pumps Pompy membranowe All-Flo
All-Flo - pompy membranowe. Proponujemy pompy membranowe metalowe, tworzywowe (PE i PTFE), pompy membranowe chemoodporne, pompy membranowe sanitarne (spożywcze), pompy membranowe w wykonaniach specjalnych spełniające wymagania ATEX.
www.pompyzebate.pl
Pompy zębate All-Pumps Pompy zębate Tuthill
Pompy zębate Tuthill w ofercie firmy All-Pumps. Proponujemy pompy zębate - seria Global Gear, seria HD dla szczególnie wymagających zastosowań i ciężkich warunków pracy, seria MD, seria 1000, pompy magnetyczne miniaturowe. Przedstawiono zastosowania, konfiguracje i zasady doboru pomp zębatych. Pompy posiadają certyfikat ATEX.
www.pompywirowe.pl
Pompy wirowe All-Pumps Pompy wirowe
Pompy wirowe są jednym z najczęściej stosowanych w przemyśle typów pomp. All-Pumps oferuje wysokiej jakości pompy wirowe o napędzie elektrycznym lub spalinowym. Oferowane przez nas pompy nie boją się żadnej aplikacji, są mało awaryjne i posiadają długi okres eksploatacji.
www.pompytlokowe.pl
Pompy tłokowe All-Pumps Pompy tłokowe
Pompy tłokowe są chętnie stosowane jako pompy do ściernych i żrących płynów, takich jak kwasy winowe i osady, gorącej cieczy o temperaturze 100°C, lepkich płynów, gęstych i zamulonych cieczy, pulpy owocowej i szeregu innych mediów w wielu branżach.
www.pompyperystaltyczne.pl
Pompy perystaltyczne All-Pumps Pompy perystaltyczne Ragazzini
Pompy perystaltyczne przemysłowe: pompy perystaltyczne serii PSF, pompy perystaltyczne serii MS, pompy perystaltyczne serii SDF w ofercie firmy All-Pumps. Na stronie dane techniczne i charakterystyki pomp perystaltycznych. Szczegółowy wykaz aplikacji, w których można stosować ten rodzaj pomp.
www.pompywirnikowe.pl
Pompy wirnikowe All-Pumps Pompy wirnikowe
Pompy z elastycznym wirnikiem zostały specjalnie zaprojektowane do zastosowań w branży sanitarnej. Korpus pompy wykonany jest całkowicie w stali nierdzewnej 316 L. Wirniki sanitarne posiadają certyfikat zgodności z normami FDA. Opracowano nietoksyczny wirnik w kolorze białym, w celu zaspokojenia braku na rynku produktu o odpowiednich właściwościach chemicznych i mechanicznych.
www.pompywyporowe.pl
Pompy wyporowe All-Pumps Pompy wyporowe
Pompy wyporowe w ofercie All-Pumps. WRIGHT PUMP - pompy wyporowe z wirującymi tłokami. Prezentowane są aplikacje, szczegółowe dane techniczne i charakterystyki wydajnościowe. Części zamienne do pomp Waukesha.
www.rotory.pl
Części zamienne do pomp śrubowych Części zamienne do pomp i pompy śrubowe
Pompy śrubowe i części zamienne do pomp Allweiler, Netzsch, Seepex, Robbins-Myers w ofercie All-Pumps. Na stronie między innymi: pompy śrubowe higieniczne, pompy śrubowe przemysłowe, pompy śrubowe dozujące - charakterystyki, dane techniczne oraz bogata oferta części zamiennych do różnych modeli pomp
www.pompymembranowe.com.pl
Pompy spożywcze sanitarne higieniczne All-Pumps Pompy membranowe ALLTEFF i ALLMETAL
Firma All-Pumps jest dostawcą pomp membranowych w wykonaniach higienicznych (sanitarnych) i odpornych na działanie czynników chemicznych. Oferowane pompy posiadają wszelkie wymagane prawem atesty potwierdzające możliwość ich zastosowania przy produkcji żywności. Oferujemy między innymi pompy do czekolady, pompy do mleka i przetworów mlecznych, pompy do mielonego mięsa, pompy beczkowe do rozładunku beczek, cystern i zbiorników.
www.pompychemiczne.com.pl
Pompy chemoodporne All-Pumps Pompy dla przemysłu chemicznego
Firma All-Pumps jest dostawcą pomp przemysłowych odpornych na działanie substancji chemicznych. Oferujemy pompy do kwasów, zasad, soli, rozpuszczalników, estrów, ketonów, jednym słowem dla wszystkich substancji, które każdą zwykłą pompę zniszczyłyby w bardzo krótkim czasie. Pompy chemoodporne All-Pumps są rozwiązaniem, które pozwoli zapomnieć o destrukcyjnym działaniu związków chemicznych.

This site uses Thumbshots previews

 

© All-Pumps     |   zastrzeżenia   |   webmaster: it@all-pumps.pl