Pompy spożywcze membranowe Wright Flow Technologies seria T

Wright Flow TechnologiesPompy membranowe Wright Flow Technologies seria T są przeznaczone do aplikacji w przemyśle spożywczym w których występują  duże cząstki stałe, do olejów jadalnych oraz dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Typowe aplikacje:

Przemysł spożywczy:

Przemysł kosmetyczny:

Przemysł farmaceutyczny:

Niezawodność, bezpieczeństwo, efektywność

Zasilane powietrzem, dwumembranowe pompy serii T łączą w sobie prostotę budowy, wysokie osiągi i niezawodność. Z uwagi na niewielką ilość ruchomych części i minimalne tarcie, pompy serii T nie wytwarzają ciepła i bez uszkodzeń mogą pracować na sucho. Pompy membranowe serii T zapewniają niezawodny transport różnych mediów - poczynając od wody, a kończąc na mediach w przemyśle spożywczym z zawartością do 90% cząstek stałych o wielkości do 3" bez ich uszkodzenia. Seria T to pompy samossawne z suchym startem.

Bezpieczna praca wynika z innowacyjnej konstrukcji. Pompa posiada nieco więcej części ruchomych niż inne pompy stosowane w aplikacjach higienicznych. Czyni je to łatwiejszymi do czyszczenia przez spłukiwanie i zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzeń mechanicznych.

Pompy membranowe serii T są wykonane ze stali kwasoodpornej i wyposażone z membrany, zawory kulowe, gniazda zaworów zgodne z wymaganiami FDA (FDA - Food and Drug Administration). Dostępne są również tłumiki pulsacji wykonane z materiałów posiadających atesty FDA.

Zasada działania pomp membranowych Wright Flow Technologies seria T

 

Podstawowe dane techniczne:

Przyłącza:

Wydajność:

0 - 946 l/min

© All-Pumps     |   zastrzeżenia   |   webmaster: it@all-pumps.pl